פירות קפואים בסיטונאות במחירים משתלמים

מחירון פירות קפואים בסיטונאות

פרימשקלמחיר לפני מעמ
בננה1 ק”ג15
אגס1 ק”ג16
תפוח1 ק”ג15
פטל1 ק”ג25
מנגו1 ק”ג18
אוכמניות1 ק”ג22
גויאבה1 ק”ג17
גרגירי רימון1 ק”ג22
קיווי1 ק”ג16
תמר חיאני1 ק”ג16
ליצ’י1 ק”ג23
פסיפלורה1 ק”ג20
משמש1 ק”ג17
אבטיח1 ק”ג10

בעלי עסקים בתחום הסעדה, בין אם מדובר על מסעדות, בתי קפה, פאבים, שירותי קייטרינג לאירועים או מוסדות וכן מקומות אחרים, צריכים לעבוד עם ספקים שונים שיכולים למכור להם פריטי מזון בעזרתם יוכלו להכין אוכל ומשקאות ללקוחות, אורחים ולכל מי שנעזר בשירותיהם. באופן טבעי, ככל שהספקים איתם הם יעבדו, יהיו איכותיים ויספקו להם מוצרים ברמה גבוהה יותר, כך גדל הסיכוי שהם יוכלו לספק מוצרי מזון ושתייה ברמה גבוהה ביותר. 

אחד מאותם ספקים איתם בוחרים מקומות רבים לעבוד, הן חברות ואנשי מקצוע המשווקים פירות קפואים בסיטונאות. מדובר על פירות העונה ופירות אחרים אשר ניתן להקפיא אותם ולהשתמש בהם לצרכים שונים ומגוונים על פי תפריט המוצרים של אותם עסקי הסעדה. 

חברה מובילה בתחום זה, היא ג’וסי פירות קפואים. מדובר על חברה הפעילה מספר שנים ומספקת קטלוג מוצרים גדול ומגוון הן עבור לקוחות פרטיים אשר יכולים להזמין מוצרים במשקל דרך האינטרנט, והן עבור עסקים בתחום המזון אשר יכולים לרכוש מהם פירות קפואים בסיטונאות. 

למה מוטב לרכוש פירות קפואים בסיטונאות

כפי שאנחנו יכולים להבין, ישנם הרבה מאוד פריטי מזון אשר דורשים שימוש בפירות קפואים. מאחר ואותם עסקים עובדים מול כמות גדולה של סועדים בצורות שונות, אז מן ההיגיון הוא לרכוש את מלאי המוצרים בסיטונאות ולא באופן פרטני. 

בצורה כזו, הם גם יכולים לרכוש כמות גדולה של פירות, מעבר למה שלקוח פרטי רוכש, וכן הם יכולים ליהנות מעלויות הרבה יותר אטרקטיביות. מחיר סיטונאי הוא תמיד יותר נמוך ממחיר של לקוח רגיל. חשוב לציין, אם מדובר על עסק שקונה באופן קבוע מהחברה, אז הוא גם יכול ליהנות מתנאי שירות אטרקטיביים במידה והוא נדרש לכך. למשל, משלוחים באופן מהיר יותר. 

לאילו מוצרים יש צורך בפירות קפואים?

היום, יותר מבעבר נהוג להשתמש בפירות קפואים, הן בגלל שמלאי המנות הכולל פירות כאלה ומוצגים בתפריטים השונים הוא גדול יותר. זה נכון לגבי מנות אוכל וזה נכון לגבי מנות שתייה. 

אנחנו מדברים על מנות ומשקאות כגון, שייקים, מוזלי, קוקטיילים, ארטיקים וגלידות המיוצרים על ידי פירות קפואים, עוגות ועוגיות אשר כוללים שימוש בפירות ועוד שורה ארוכה של מנות אוכל ומשקאות מסוגים שונים. 

באופן טבעי, עסקים שמכינים בעצמם משקאות יידרשו הרבה יותר לשימוש בפירות, ולכן גם ישתלם להם יותר לרכוש פירות קפואים מאשר עסקים אחרים. יחד עם זאת, אנחנו יכולים לראות היום הרבה יותר עסקים שמציעים מנות שונות הכוללות פירות כאלה ואחרים, ולכן משיקול כלכלי ושיקולים אחרים, עדיף להשקיע ברכישת פירות קפואים באופן סיטונאי מאשר בצורות אחרות. 

מדוע משתלם לרכוש פירות קפואים על פני פירות רגילים

ההסברים לכך שעדיף לרכוש פירות קפואים על פני פירות טריים, בוודאי באופן סיטונאי, הם:

ראשית, זה הרבה יותר פרקטי. פירות קפואים יכולים להחזיק מעמד הרבה יותר זמן, בוודאי אם בוחרים להקפיא אותם. פירות טריים יכולים להתקלקל מהר מאוד ולכן לא משתלם לקנות אותם בכמויות גדולות. זה יכול להיות בזבוז כסף לחינם. 

שנית, פירות קפואים מאפשרים להכין הרבה יותר דברים, בפרט אם מחפשים אפשרות לרכוש פירות לא מהעונה. אם פונים לרשת שיווק, ירקן או אפילו משק פרטי, סביר להניח שיהיה אפשר למצוא רק פירות מהעונה. בקטלוג של פירות קפואים אפשר למצוא הרבה פירות ייחודים ויוצאי דופן. 

שלישית, אם רוכשים באופן סיטונאי, אז ניתן לרכוש כמויות גדולות במחירים משתלמים וליהנות מהפירות לאורך זמן, מבלי שיש צורך לזרוק אותם או לחפש דרכים כיצד להשתמש בהם. צריך לומר, הטעם נשמר, והאיכות של פירות קפואים איננו נופל מאיכותם של פירות טריים. גם בהיבט של מרכיבים תזונתיים, היום אנחנו יודעים שפירות קפואים נחשבים בריאים לא פחות מאשר פירות טריים (שאיכות המרכיבים שלהם יורדת עם הזמן). 

מדוע משתלם לעבוד עם ג’וסי כספק פירות קפואים בסיטונאות?

כאמור, אחת החברות המובילות בתחום של שיווק פירות קפואים בסיטונאות, היא ג’וסי פירות קפואים. החברה מציעה לבעלי עסקים קטלוג עשיר של פירות מסוגים שונים, אפשרות להזמין בטלפון או דרך האינטרנט, וכן ניתן לרכוש כמויות שונות על פי הצורך. החברה מספקת שירות מהיר, אמין ויסודי לכל בית עסק.