איזה בלנדר לשייקים לבחור? 

אחת ההנאות שלנו, בחורף ובוודאי בקיץ, היא להכין לעצמנו שייק עם מגוון פירות, ירקות ומרכיבים אחרים. במקום שאנחנו נלך לחנות ונקנה לעצמנו שייק מוכן על פי תפריט כזה או אחר, אזי שאנחנו יכולים לרכוש את המצרכים הרלוונטיים, ולהכין לנו שייק בעצמנו, על פי מתכון שאנחנו מוצאים ברשת או על פי מתכון שאנחנו ממציאים בעצמנו. 

בשביל להכין לעצמנו שייק, אזי שעלינו לוודא שיש לנו את כל המרכיבים הנדרשים, בין אם מדובר בפירות קפואים שיכולים להתאים לנו במשך כל ימות השנה או פירות טריים שעלינו להשתמש בהם כמה שיותר מהר לפני שיירקבו, ירקות, פירות יבשים, ומרכיבים נוספים שניתן להוסיף, כמו סוכר, יוגורט, סילאן, טחינה או מרכיבים אחרים. 

מה שיאפשר לנו להכין את השייק הוא בלנדר. המכשיר אליו נכניס את כל המרכיבים, ידאג לטחון ולערבב אותם, עד אשר ייצא לנו מכך שייק. היום אנחנו יכולים למצוא בשוק מספר בלנדרים שיכולים לשמש אותנו. במאמר זה אנחנו נציג 3 סוגי בלנדרים ונערוך השוואה קצרה ביניהם. לאחר מכן, אנחנו נציג מספר נקודות שצריך לשים לב אליהן כשאנחנו בוחרים לרכוש בלנדר, כזה או אחר. 

שלושה סוגי בלנדרים שאפשר למצוא בשוק 

בלנדר ויטמיקס A3500I

בלנדר למטבח ביתי. כולל מנוע עם 2.3 כ”ס, להבי נירוסטה המבצעים חיתוך בשיטת לייזר, מאפשרים חיתוך מזון באופן קל ויסודי. בין היתר, הבלנדר יכול לבצע חיתוך של מרכיבים קשים, כולל קרח, פירות קפואים, גרגרי קטניות, תמרים ומרכיבים אחרים. 

הדגם כולל 5 תוכניות להכנת שייקים ומאכלים אחרים, כולל גלידות, מרקים וממרחים. הבלנדר כולל גם תוכנית ייחודית לניקוי עצמי. אפשר למצוא בו כפתור ייחודי לביצוע פעולות טחינה, קיצוץ, לישה ופעולות אחרות לצורך הכנת שייקים או הכנת מאכלים ומרכיבים אחרים. 

הבלנדר פועל ב-20 מהירויות שונות על פי בחירה, כאשר ניתן להשתמש בכל מהירות בצורה בטוחה ונוחה, באופן יציב מבלי לחשוש לפעילות המכשיר. 

אחד היתרונות הבולטים של מכשיר זה, הוא היכולת להתחבר באמצעות בלוטות’, לאפליקציה ייחודית הכוללת 17 תוכניות ו-500 מתכונים ייחודיים. 

ביחד עם המכשיר עצמו, מקבלים מיכלים שונים לאחסון המרכיבים, מוט דחיסה המאפשר להוסיף מרכיבים שונים בעת ביצוע פעולת הבלנדר וכן סט סכינים מותאם. 

הבלנדר מעוצב בצורה המספקת חווית שימוש אופטימאלית. הוא כולל צג דיגיטלי מובנה, המאפשר לבצע פעולות שונות בצורה נוחה וקלה. 

ויטמיקס נחשב לבנדר חכם המתאים למטבח ביתי ויכול לשרת את המשפחה במשך שנים רבות. 

מחירו הממוצע בשוק – 4000 שקל

לרכישה לחצו כאן

נוטרי נינג’ה CT641

בלנדר ייחודי המאפשר לבצע שייקים מסוגים שונים באמצעות ריסוק וטחינה של מרכיבי מזון קפואים, בפרט פירות, ירקות וקרח. כמו כן, הוא יכול להתמודד עם מרכיבי מזון קשים מסוגים שונים. 

הבלנדר כולל מנוע 1200W, להבים ייחודים המסתובבים במהירות של 20 אלף RPM, עם יכולות לרסק ולחתוך את המזון מבלי לגרום לו לאבד את הערכים התזונתיים החשובים לנו. המכשיר כולל שישה להבים לריסוק וחיתוך. 

למכשיר יש תוכניות חכמות אשר מסוגלות לבצע פעולות שונות באופן ספציפי. בין היתר, המכשיר כולל תוכניות להכנת שייקים, מרקים, קינוחים, גלידות, מחיות, ועוד שורה של מאכלים. הכל מתבצע באמצעות לחיצה אחת. בין התוכניות, אפשר למצוא תוכנית ייחודית המאפשרת להפוך משקאות קפואים לנוזל, וכן תהליך הפוך, קרי להפוך פירות למשקאות קפואים. 

המכשיר כולל שני סוגי מהירויות, גבוהה ונמוכה על פי בחירה. הוא מגיע עם סט להבים ומתקן בקיבולת 2.1 ליטר. 

מחירו הממוצע של מכשיר זה הוא 800 שקל. 

לרכישה לחצו כאן

בלנדר חכם של מורפי ריצארדס 48386

בלנדר עם מנוע בעוצמה של 1000W. אפשר להכין איתו מגוון משקאות, כולל שייקים, ומגוון מנות נוספות, כולל רטבים, ממרחים, ומתכונים נוספים. 

המכשיר כולל שורה של תוכניות, כולל תוכנית ייחודית לריסוק קרח וכן תוכנית ספציפית להכנת שייקים וסמודי’ס. הוא מכיל ווסת מהירות להתאמה אישית וכן כפתור לפעולה קצרה ומיידית לכל צורך. 

המכשיר מגיע עם סכין אל חלד, פקק נשלף המאפשר להוסיף מרכיבים שונים תוך כדי ההכנה, וכן מתקן קיבולת בגודל 1.5 ליטר. 

ניתן לפרק את החלקים השונים של המכשיר בצורה מאוד פשוטה ולנקות אותם באופן ידני או אחר. 

זה מכשיר בלנדר אשר ניתן להשתמש בו להכנת משקאות ושייקים הן מפירות קפואים והן מפירות טריים. תהליך ההכנה הוא מהיר ופשוט. 

מחירו הממוצע של מכשיר זה הוא 300 שקל.

 לרכישה לחצו כאן

מה צריך לבדוק כשניגשים לקנות בלנדר להכנת שייקים?

ישנם מאפיינים ספציפיים שאנחנו צריכים לבדוק לפני שרוכשים מכשיר בלנדר כזה או אחר:

  • סוג ועוצמת המנוע – ככל שהמנוע עוצמתי יותר, כך המכשיר יפעל במהירות גבוהה יותר ויספק את התוצר בזמן יותר קצר. 
  • סכינים – סוג וכמות הסכינים שיש למכשיר. ככל שיש יותר סכינים, באופן טבעי יהיה ניתן לבצע חיתוך מהיר ומדויק יותר. 
  • קיבולת – יש לבדוק את קיבולת המיכל בו אמורים להניח את המרכיבים השונים. 
  • תוכניות – כל בלנדר מגיע היום עם תוכניות מובנות. ככל שיש יותר תוכניות, אז אפשר להכין משקאות ומאכלים בצורה יותר מהירה וספציפית. בלנדרים רבים מציעים כפתור ספציפי להכנת שייקים. 
  • סוג המרכיבים איתם יכול לעבוד השייק – בעיקרון, כל בלנדר אמור לעבוד עם פירות קפואים, פירות רגילים, ירקות ומרכיבי מזון אחרים. חשוב להקפיד שהבלנדר יהיה מסוגל לעבוד עם מרכיבי מזון קשים ככל שניתן. 
  • ניקוי ותחזוקה – יש לבחון כיצד אפשר לנקות את המכשיר. מאחר ובעת תהליך הכנת שייק או מתכון אחר סביר להניח שהמכשיר יתלכלך בצורה מסיבית, אז חשוב לבדוק איך אפשר לנקות אותו בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בו. 
  • בטיחות – זה נכון לגבי השימוש במכשיר בכלל ובפרט בכל מה שקשור לשימוש בסכינים וכן באפשרות להכניס מרכיבים נוספים למיכל תוך כדי עבודה. 

משלוחים לכל הארץ

איכות וטריות

כשרות מהודרת

שירות אדיב ומהיר

תוכן עניינים