תות קפוא למכירה

 • תות עץ (ללא כשרות)

  תות עץ (ללא כשרות)

  • תות עץ (ללא כשרות)
  • תות עץ (ללא כשרות)

  • 22.0068.00
 • תות שדה

  תות שדה

  • תות שדה
  • תות שדה

  • 15.0039.00

אילו דברים אפשר לעשות עם תות קפוא?

במהלך השנים היינו רגילים לחשוב שפירות קפואים בכלל ותותים בפרט, יש לאכול אך ורק כשהם טריים, זמן קצר אחרי שרכשנו אותם מהירקן. אם נרצה לשמור עליהם בצורה נכונה, נאמר לנו שעלינו לאחסן אותם במקרר וחשוב שנאכל אותם תוך זמן קצר אחרת הם יירקבו ולא נוכל לעשות בהם שימוש. 

בשנים האחרונות אנחנו מגלים שזה לא בדיוק נכון. אומנם אם אנחנו קונים תותים אצל ירקן או גורם אחר, אז אנחנו חייבים לאחסן אותם במקרר ולצרוך אותם כמה שיותר מהר לפני שיאבדו מהטריות שלהם ויירקבו, אך אנחנו לא חייבים בהכרח לקנות אותם אצל ירקן, ויש לנו אפשרות לאחסן אותם לטווח ארוך יותר. 

למשל, אנחנו יכולים לקנות תות קפוא בכמויות גדולות, לאחסן אותו במקפיא, ובכל פעם כשנרצה נוכל להשתמש בו. הכוונה היא לקנות כמות גדולה של תותים אשר מיועדים להקפאה, לאחסן אותם במקפיא וכך יש לנו אפשרות להשתמש בהם לצרכים שונים. 

לשמחתנו אנחנו יכולים לרכוש היום כמויות גדולות של תותים קפואים, החל מחצי קילו, אצל ג’וסי פירות קפואים. דרך אתר החברה יש לנו אפשרות לעשות הזמנה של מגוון רחב של פירות קפואים, כולל תותים, תוך זמן קצר נקבל את ההזמנה ונוכל לעשות בה שימוש על פי הצרכים שלנו. זה נכון במקרה ואנחנו בוחרים לרכוש את התותים לצרכים פרטיים, וכן זה נכון במקרה ואנחנו בוחרים לרכוש אותם לצרכים עסקיים ואחרים. 

למה משתלם לקנות תותים קפואים

ראשית, להבדיל מתותים רגילים, הרי שהתותים הקפואים יכולים להחזיק מעמד זמן רב ואנחנו לא חייבים להשתמש בכל הכמות שרכשנו תוך זמן קצר. יש לנו אפשרות לאחסן את התותים במקפיא ולהשתמש בהם בכל פעם כשנרצה. 

שנית, אנחנו יכולים להשתמש בכמות קטנה מתוך הכמות שעומדת לרשותנו ואת שאר התותים להמשיך ולשמור במקפיא. כך אנחנו גם לא חייבים להשתמש בכל הכמות שעומדת לרשותנו, אלא לבצע את השימוש בכמויות משתנות, על פי הצורך. 

שלישית, יש לנו אפשרות לעשות שימוש בתותים קפואים במגוון אפשרויות. למשל, אנחנו יכולים להכין בעזרתם שייקים, מיצים קפואים, ברד, יוגורטים, גלידות, ארטיקים ועוד. יש לנו אפשרות גם להשתמש בתותים קפואים לצורך בישול ואפייה. כך אנחנו גם חוסכים את הצורך לגשת אל הירקן ולקנות תותים אם נניח אנחנו רוצים להכין מאכל או משקה מסוים. 

צריך לומר, בניגוד למה שנהוג לחשוב הרי שתותים קפואים שומרים על איכותם בדיוק כמו תות טרי. כלומר, בניגוד למה שבמשך שנים לימדו אותנו, תות קפוא עדיין מכיל את כל המרכיבים הרלוונטיים עבורנו, ואנחנו יכולים ליהנות ממרכיבי תזונה חשובים וייחודים שיכולים לשרת אותנו לצרכים שונים. אם נניח נרצה להכין משקה או כל דבר אחר, הרי שנוכל לעשות זאת וליהנות מהפרי הבריא וכן מהטריות שלו.