אננס קפוא

אננס

16.0049.00

נקה
מק"ט: אין מידע קטגוריה:

תיאור

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

מידע נוסף

בחר את המשקל המבוקש‎

0.5 ק"ג, 1 ק"ג, 2 ק"ג

אננס קפוא – ליהנות מהפרי כל השנה

 

אחת הדוגמאות שמוכיחות את יוקר המחייה בישראל, היא מחירו של אננס ברשתות שיווק, מכולות וירקניות. פרי אשר ברוב מדינות אירופה עולה מספר שקלים, בישראל עולה עשרות שקלים. לכן הרבה מאוד ישראלים מוותרים על קנייתו, למרות שמדובר באחד הפירות הטעימים והמיוחדים שיש, פרי אקזוטי שכל אחד היה שמח לקנות ולאכול אותו בכל עת שיוכל. 

על מנת להתגבר על מחירו הגבוה, אנחנו יכולים למצוא פתרונות שונים שיכולים לעזור לנו. אחד מהם הוא פתרון מאוד מקובל במקרה של פירות נוספים וגם במקרה של אננס. 

מדובר על פתרון בדמות אננס קפוא. אנחנו יכולים לקנות כמות גדולה של קוביות או פרוסות אננס המיועדות להקפאה, לאחסן אותם במקפיא, ובכל פעם כשנרצה, נוכל להוציא אותו מן המקפיא ולטעום ממנו. אננס קפוא יכול לשמש אותנו לצרכים שונים ומגוונים. 

לשמחתנו, כשאנחנו רוכשים אננס קפוא עדיין יש לנו אפשרות ליהנות הן מטעמו והן מרכיביו הייחודים. לכן, אין חשש שמא אנחנו נקנה פרי אשר לא יהיה דומה לטעמו המקורי או שמרכיביו התזונתיים ייפגעו כתוצאה מההקפאה. יתרה מזו, אננס קפוא יכול לשרת אותנו לצרכים שונים ומגוונים, בין אם לצורך הכנת משקאות או מאכלים שונים. 

על מנת לקנות אננס קפוא, כל מה שנדרש מאיתנו זה לפנות אל חברת ג’וסי פירות קפואים ולהזמין מהם דרך הטלפון או האינטרנט, חבילות של פירות קפואים, ובהם גם אננס קפוא. אנחנו יכולים לקנות חבילות במשקלים שונים, החל מחצי קילו, קילו, שני קילו, לאחסן אותם במקפיא ולהשתמש בהם מתי שאנחנו רוצים. זה יאפשר לנו גם ליהנות מאננס במחיר יחסית זול וגם להשתמש בו מתי שאנחנו רוצים. 

צריך להדגיש, לא רק אנחנו, לקוחות פרטיים, פונים אל חברת ג’וסי פירות קפואים, אלא גם לקוחות במגזר העסקי, בין אם זה בעלי מסעדות, בתי קפה, חברות קייטרינג, פאבים ומקומות נוספים אשר משתמשים באופן קבוע באננס לצורך הכנת משקאות, מנות וכן לצרכים אחרים. 

כיצד עושים הזמנה בצורה נכונה

בשביל לעשות הזמנה של אננס קפוא בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדאוג שיש לנו מקום נוח לאחסן אותו, מקום שיתאים לתנאים, וכן אנחנו צריכים להחליט איזו כמות יהיה נכון מצידנו להזמין. זאת על מנת שלא יווצר מצב שנזמין כמות נמוכה מזו שאנחנו צריכים או גדולה מזו שנוכל לאחסן. 

בכל פעם כשנרצה להשתמש באננס, בין אם זה לצורך הכנת משקאות, מאכלים או כל דבר אחר, נוכל לעשות זאת בצורה פשוטה ונוחה. חשוב מאוד שנקפיד על כך שהשימוש באננס יהיה באופן שיתאים לצרכים שלנו על מנת שלא נבזבז את הפרי על דברים לא מתאימים. לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא מגוון מתכונים שיכולים לשרת אותנו ולשלב את הפרי בצורות שונות וטעימות, בין אם זה במשקאות ובין אם זה במאכלים שונים.