מזון על מבית ג’וסי פרוט

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לשמוע יותר ויותר את הביטוי מזון על. ביטוי זה הפך להיות מאוד נפוץ בקרב ספורטאים מקצועיים וחובבנים, וכן בקרב קבוצות אחרות באוכלוסייה אשר משתמשים בו על מנת ליהנות ממרכיבי מזון שונים, בכמויות גדולות, באופן מרוכז. 

אחת החברות המובילות בתחום של שיווק מזון על היא חברת ג’וסי פרוט. החברה אשר אחראית על שיווק מזון קפוא הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, מסעדות, בתי קפה, פאבים, שירותי קייטרינג ועוד, מציעה גם מרכיבים של מזון על בעזרתם ניתן להכין משקאות, שייקים וכן להשתמש בהם במאכלים שונים. 

החברה מציעה מרכיבים כגון גרעיני דלעת, אסאי, אבקת מאקה, ספירולינה, מנקאי, אבקת חלבון צמחי, מורינגה ועוד מגוון רחב של מרכיבים נוספים שניתן לעשות בהם שימושים שונים כאמור. את כל המוצרים של החברה, ניתן להזמין דרך אתר האינטרנט שלה וכן בטלפון ולקבל אותם במשלוח עד הבית או עד העסק. 

מה זה מזון על?

המשמעות של מזון על היא מאוד פשוטה. מדובר על מרכיב מסוים שמכיל מגוון רחב של מרכיבים שהגוף שלנו זקוק להם בכמות גדולה. למשל, ספירולינה היא אצה אשר משמשת כמקור תזונה לבני אדם וחיות משק, אשר עשירה במרכיבים חיוניים לגוף כמו חלבונים, מינראליים, ויטמינים, חומצות אמינו ועוד. 

אנחנו יכולים למצוא מרכיבים של מזון על, כמו למשל ספירולינה, הן בדמות כדורים אשר ניתן לבלוע והן בדמות אבקה אשר ניתן לערבב ולהשתמש בה בשייקים, משקאות, סלטים, יוגורטים ועוד. ספורטאים רבים בוחרים להשתמש בחומר זה, מאחר והוא מאוד טוב לשיקום השריר אחרי פעילות, היא מספקת אנרגיה לגוף וכן חוסכת את הצורך בצריכה של מזונות שונים הכוללים קלוריות ופחמימות גבוהות יותר. כך אפשר להשתמש בחומר המדובר בצורה הרבה יותר נכונה ובריאה לגוף. 

אילו מזונות על מומלצים קיימים בשוק

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות למזונות על. מלבד ספירולינה, אזי שאנחנו יכולים למצוא אבקות חלבון, אסאי, ג’ינגיר, כורכום, מורינגה, מנקאי ועוד. במהלך השנים אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בפיתוח ובשיווק של מזונות על מסוגים שונים, זאת בזכות העובדה שניתן לפתח אותם דרך שימוש בצמחים ומרכיבים טבעיים אחרים, וכמובן בזכות מחקר מעמיק בתחום. 

חשוב לומר, לפני שבוחרים להשתמש במזון על מסוג כזה או אחר, צריך ללמוד עליו, לדעת מה המרכיבים שלו וכיצד הוא יכול לעזור לנו. אין טעם להשתמש במזון מסוים אם לא יודעים מה היתרונות שלו לגוף והאם אנחנו באמת זקוקים לו. כמובן שרצוי גם לדעת כיצד ומתי לצרוך אותו. 

כיצד ג’וסי פרוט יכולה לעזור לכם

חברת ג’וסי פרוט יכולה לעזור לכם בדרכים שונות. כאמור, באתר החברה אפשר למצוא קטלוג עשיר של פירות קפואים להזמנה, אך גם מגוון רחב של מזונות על שניתן להזמין בכל עת. ניתן לפנות אל צוות החברה דרך האתר או בטלפון ולבצע משלוח של אבקות שונות, בין אם זה לשימוש ישיר ובין אם זה דרך שימוש במרכיבי מזון כאלה ואחרים. 

חשוב לומר, באתר אפשר למצוא את כל המידע על המזון וכן מתכונים להכנה של מנות שונות, בהן ניתן לשלב בין היתר גם מזונות על. 

מתי וכיצד רצוי לצרוך מזון על?

אם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של מזון על, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שילוב של המזון עם מרכיבים שונים, בריאים וטובים לגוף, למשל שייקים, סלטים, משקאות טבעיים ועוד. ההמלצה היא לצרוך מזון על לפחות פעם אחת ביום.