ארטיקים טבעיים של ג'וסי פירות קפואים

אחת ההנאות הגדולות ביותר בימים חמים בקיץ, הן בקרב ילדים ובני נוער והן בקרב מבוגרים, היא לאכול ארטיק קר וטעים. אנחנו נהנים לאכול אותו בסוף ארוחה, בסוף אימון או פעילות גופנית אחרת, וכן כך סתם באמצע היום, בבית ובכל מקום אחר. 

לצד ההנאה הגדולה שיש באכילת ארטיק קר ביום חם, יש שני דברים שאנחנו צריכים להתייחס אליהם. הראשון, ארטיקים שאנו קונים בחוץ, אפילו אם מדובר בארטיק קר, הוא מכיל הרבה מאוד סוכר. הדבר השני שאנחנו צריכים לשים לב אליו הוא שיש לו צבעי מאכל וחומרים אחרים שהם לא בהכרח בריאים. 

לכן הפתרון הטוב ביותר מבחינתנו, הוא להכין ארטיקים טבעיים באופן עצמאי באמצעות פירות מסוגים שונים. בדיוק בשביל זה אנחנו יכולים לפנות אל ג’וסי פירות קפואים ולבצע דרכם הזמנה של מגוון פירות שמסוגים שונים שניתן להקפיא אותם, ובכל עת שנרצה נוכל להכין לעצמנו ארטיק בטעם כזה או אחר. 

מי שאיננו מעוניין בהכרח להכין לעצמו ארטיקים, אזי שהוא יכול לרכוש דרך ג’וסי פירות קפואים, מגוון ארטיקים מסוגים שונים. מדובר בארטיקים טבעיים ללא חומרים חיצוניים שפוגעים בטעם ונחשבים פחות בריאים. מדובר על ארטיקים בשלל טעמים, חלקם הגדול אנחנו לא נוכל למצוא בשום מקום אחר. הארטיקים מיוצרים באמצעות פירות קפואים שחברת ג’וסי משווקת לציבור הרחב. 

אילו ארטיקים אפשר למצוא אצל ג’וסי פירות קפואים

כאמור, אנחנו יכולים למצוא קטלוג עשיר ומגוון של פירות קפואים מהם ניתן להכין ארטיקים לבד וכן ניתן למצוא קטלוג של ארטיקים שניתן להזמין על פי בחירה לפי הצורך. 

בין הארטיקים שאנחנו יכולים להזמין, אפשר למצוא מנגו-גויאבה, מנגו קוקוס, שוקולד כרמל מלוח, בננה תמר פקאן, תות, תות בננה, אסאי, קרם קוקוס, ספירולינה, פסיפלורה, מנגו, פירות יער ועוד. חשוב להבהיר, חלק מהארטיקים הם רגילים וחלק עם ארטיק יוגורט. 

כל הארטיקים יכולים להתאים לשימושים שונים. החל משימוש ביתי, שימוש עסקי, מסיבות, פעילויות לילדים ובני נוער, ימי פעילות גיבוש לעובדים, אירועים משפחתיים, אירועים פרטיים ואחרים ועוד. אנחנו צריכים להחליט מה בדיוק ברצוננו להזמין, באיזו כמות וכמובן מתי נרצה לעשות זאת. 

איך מבצעים הזמנה של פירות קפואים לארטיקים או הזמנה של ארטיקים?

בשביל להזמין פירות קפואים או ארטיקים טבעיים מג’וסי פירות קפואים, כל מה שנדרש מאיתנו לעשות זה להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולבצע הזמנה על פי הצרכים שלנו. אנחנו צריכים להחליט אילו פירות וארטיקים ברצוננו להזמין, באיזו כמות וכן באיזה אופן נרצה לבצע את ההזמנה, האם נרצה לעשות משלוח או שמא לגשת אל בית העסק ולאסוף משם את הפריטים השונים. 

אנחנו יכולים לבצע הזמנה על פי כמויות משתנות בהתאם לצורך. לפני שאנחנו מבצעים הזמנה של פירות או ארטיקים, יהיה נכון מצידנו לבדוק איפה ברצוננו לאחסן את הפריטים על מנת שנוכל לעשות זאת בצורה מסודרת ונוחה. 

במידה והחלטנו לרכוש פירות קפואים בשביל להכין בעזרתם ארטיקים באופן עצמאי, אזי שעלינו לקחת בחשבון שני דברים. 

ראשית, אנחנו יכולים ליהנות מהעובדה שג’וסי פירות קפואים מציעים לנו קטלוג עשיר מאוד של ארטיקים טבעיים אשר חלקם לא נוכל למצוא ברשתות שיווק ואצל ירקנים, מה שאומר שנוכל ליהנות מפירות מיוחדים ונדירים. אנחנו גם נוכל להכין בעזרתם ארטיקים טבעיים שלא בהכרח נוכל למצוא בכל חנות. 

שנית, צריך כמובן לדעת איך להכין ארטיק בצורה נכונה, על מנת שנוכל ליהנות ממנו. אנחנו לא חייבים לאכול את הארטיק שאנו מכינים באופן מיידי. אם נרצה, נוכל לאחסן את הארטיקים במקפיא ואז מתי שנרצה, מתי שנצטרך נוכל ליהנות ממנו. 

למה משתלם לקנות ארטיקים טבעיים אצל ג’וסי פירות קפואים?

כפי שציינו, חברת ג’וסי פירות קפואים מציעה לנו הרבה מאוד סוגים של פירות מסוגים שונים וכן ארטיקים שאנחנו לא בהכרח נוכל למצוא בכל מקום, אם בכלל. מעבר לכך, החברה גם מציעה לנו אפשרות ליהנות מארטיקים עשויים היטב, ללא חומרים שיכולים להיות מתוקים מדי או חומרים שלא נחשבים בריאים בהכרח. 

מעבר לכך, ארטיקים הם פתרון נהדר ליום חם ולח, בין אם אנחנו יושבים בבית מול המסך ובין אם אנחנו נמצאים באירוע או בכל מקום אחר. כשהם טבעיים, אז זה הרבה יותר טעים ובריא.